O firmie
Usługi
Nowości
Kontakt

Dane firmy

Właściciel: Nadzieja Franków
Ul.Topolowa 4 lok.3 MIŃSK MAZOWIECKI
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
woj. mazowieckie
powiat Mińsk Mazowiecki

tel: 502-657-728


Firma poleca

Firmę polecają

Subskrypcja

Aktualności

Rozmiar czcionki: A A A

Jedyny w Mińsku butik z ubrankami dla Psów

2010-11-09

Zapraszamy na zakupy jesienno zimowe:)

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepiku. Aktualnie posiadamy największy wybór ubranek Firmy Dobaz.
2010-09-01

Panuje mróz pamiętajmy o zwierzętach !!


Psy nie posiadające podszerstka, szczególnie rasy takie jak: bokser, doberman, posokowiec, amstaff, pittbull, jamnik krótkowłosy,pudle,yorki nie mogą przebywać na zewnątrz w temperaturach poniżej +10 stopni C. Psy domowe średnio owłosione najzwyczajniej w świcie marzną.
Właściciele miniaturek i ras słabo albo i wcale nie owłosionych, mają zimą najgorzej. Psiaki są bardzo wrażliwe na zimno, trzęsą się już nawet przy temperaturach znacznie powyżej zera. Niestety, ale takim maluchom trzeba zapewnić dodatkową ochronę. Zapraszam do zakupu ubranek firmy Dobaz,są one dopasowane tak, żeby nie krępować ruchów, a jednocześnie stanowić zaporę dla zimna i wilgoci.
Zimą chodniki i ulice posypywane są solą, która to ma właściwości podrażniania poduszeczek w łapa. Psie "podeszwy" zaczynają wówczas swędzieć i pękać. Zimą należy więc o łapki dobrze zadbać: po spacerze przemyć letnią wodą, a później posmarować wazeliną albo zakupić buciki ochronne:)
Po jakimś czasie same informują nas, że mają już dosyć i chcą się ogrzać jedne wskakują na ręce, inne szybkim krokiem zmierzają w kierunku domu, jeszcze inne siadają i zaczynają się trząść. Chociaż psy z normalnym, przeciętnym owłosieniem, nie są jakimiś szczególnymi zmarzluchami trzeba je obserwować i zabrać z powrotem do ciepłego domu, jak tylko zaczną pokazywać, że jednak robi się zbyt chłodno.
Warto jednak pamiętać by w bardzo mroźnym okresie smarować psie łapy obficie wazeliną (przed spacerem i po) oraz nie zakładać metalowych łańcuszków,czy kolczatek.
Przed spodziewanymi opadami śniegu wystrzyżmy dokładnie przestrzenie między palcowe. Dzięki temu unikniemy tworzenia się tam grudek zbitego śniegu i lodu, co może doprowadzić do powstania otarć i ran, a nawet odmrożeń. Jeśli jednak zdarzy się, że mimo wszystko zauważymy drobne lodowe kulki między palcami psa, nie wyrywajmy ich na siłę. Najlepiej zanurzyć łapę na chwilę w wodzie o temperaturze pokojowej (nie ciepłej ani tym bardziej gorącej!).

2010-01-24

Pełna kolekcja ubranek Dobaz

Zapraszamy do naszego sklepiku stacjonalnego, oferujemy pełną rozmiarówkę i kolekcję ubranek dla zwierząt Dobaz.
2010-01-24

wysyłka ubranek.

Ubranka przesyłamy Pocztą Pololską.
2010-01-09

Kolekcja ubranek jesień- zima 2009/2010

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
2009-11-30
Salon Pudelek Ubranka dla zwierząt, Strzyżenie Psów
tel: 502-657-728
O firmie   |   Usługi   |   Nowości   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska