O firmie
Usługi
Nowości
Kontakt

Aktualności

Jedyny w Mińsku butik z ubrankami dla Psów

2010-11-09

Dane firmy

Właściciel: Nadzieja Franków
ul. GEN .K. SOSNKOWSKIEGO 24 MIŃSK MAZOWIECKI
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
woj. mazowieckie
powiat Mińsk Mazowiecki

tel: 502-657-728


Godziny otwarciaTEL 502-657-728

Firma poleca

Firmę polecają

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmieSerdecznie zapraszam Państwa do Salonu "Pudelek" .
Sklepem doskonale zaopatrzonym w ubranka dla psów jest SALON PUDELEK. Jedyny w mieście Mińsk Mazowiecki sklep z ubrankami dla zwierząt.U nas Państwa Pies poczuje się jak w Raju. Zapraszamy do sklepiku z ubrankami dla zwierząt.
Salon pudelek jest salonem Pielęgnacji i strzyżenia zwierząt. Zapraszam do sklepiku z ubranekami oraz biżuterią dla psów i kotów. Produkty sprzedawane w sklepiku posiadają certyfikaty . Nasza firma jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem ubranek firmy DOBAZ- Pet Product House S.C. na powiat miński- tym samym miasto Mińsk Mazowiecki.
Od 2014 roku informuję iż prowadzę rownieź pracownię krawiecką dla Państwa Pupilków. Istnieje możliwość zamówienia i uszycia ubranka lub legowiska dla Państwa Pieska. SALON Pudelek to jedyne tak przyjazne i otwarte miejsce dla zwierzaków .
Ubranka sprzedawane w naszym sklepiku mają kolorowe i wesołe aplikacje , wykonane są w 100 % z bawełny . Nie krępują ruchów zwierząt, są chętnie noszone przez Pieski w każdym wieku.

Zapraszam do Sklepu stacjonarnego w mińsku Mazowieckim na ul. Gen.K. Sosnkowskiego 24 , oraz do zakupów poprzez sklep internetowy.
Pozdrawiam, Nadzieja.

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

Salon Pudelek Ubranka dla zwierząt, Strzyżenie Psów
tel: 502-657-728
O firmie   |   Usługi   |   Nowości   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska